Pilnie poszukiwany dom stały lub tymczasowy!

Roki to 6-letni pies, który trafił pod opiekę mieszkanki Gminy Kocmyrzów-Luborzyca po ucieczce z łańcucha i braku odpowiednich warunków bytowania. Poprzedni właściciel zrzekł się praw do opieki nad nim, zatem "chłopak" szuka odpowiedzialnego, stałego domu. Jest w tym momencie zabezpieczony, jednak nie może zostać zbyt długo u obecnych tymczasowych opiekunów. Ma zapewnione miejsce w schronisku dla bezdomnych zwierząt, choć decyzję o jego przekazaniu staramy się odwlec w czasie, bo trafienie z łańcucha do schroniskowego kojca będzie dla niego ogromną krzywdą, szczególnie psychiczną. Roki został objęty opieką weterynaryjną (informacje w  załączonym ogłoszeniu). Jest z tych psów, które są nad wyraz wdzięczne za okazaną pomoc, nie szczeka, nie bałagani, kocha się z psim rezydentem i nie koloryzując - nie sprawia żadnych problemów. Gmina jest w stanie sfinansować zabieg jego kastracji. W przypadku wyjazdu właścicieli na urlop, piesek będzie mieć stale zapewnioną pomoc jeśli chodzi o kilkudniową opiekę nad nim.
Poszukujemy pilnie nowego, bezpiecznego, własnego domu dla Rokiego.
Jeżeli to zbyt wiele, zachęcamy również do zapewnienia mu domu tymczasowego, który w niedługim czasie dałby Rokiemu czas na znalezienie własnego człowieka. Dom tymczasowy może zostać wyposażony w karmę oraz wsparcie w przypadku konieczności wizyty u weterynarza czy transportu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.: 606 855 660 lub 12 387 14 10 wew. 16

2023-11-02