Zaginął pies Labrador - kremowy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.05.2015.

Jest łagodny, imię Zefir można go zawołać i zaczekać na mój przyjazd. Pies mieszka w Łuczycach 439a
Widziany w Wilkowie.
To pomocnik osoby niepełnosprawnej, bardzo ważne by się znalazł.

Nagroda 300 zł
Tel. 510 75 88 88

 
Centra Organizacji Pozarządowych (COP)
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
29.04.2015.
COP powołane zostały przez Województwo Małopolskie w ramach projektu realizowanego z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych pn. „Model Współpracy – Współpraca na medal. Wdrażanie standardów współpracy JST – NGO w Małopolsce”! Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość
 
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację drogi.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
08.04.2015.

W załączeniu zamieszczamy Obwieszczenie o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację drogi w ramach przedsięwzięcia pn.: "Budowie drogi gminnej w miejscowości Pietrzejowice, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca"

 
Ogloszenie o naborze na stanowisko urzędnicze.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.03.2015.

WÓJT GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca Podinspektor w Referacie Finansowym

Czytaj całość
 
Przetargi ustne na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.02.2015.

WÓJT GMINY KOCMYRZÓW – LUBORZYCA ogłasza DRUGIE przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Kocmyrzów – Luborzyca w miejscowości Dojazdów

Czytaj całość
 
Gminny Zespół Oświaty zmienił swoją siedzibę.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.02.2015.

Od dnia 02.02.2015 r. Gminny Zespół Oświaty mieści się w budynku starego Ośrodka Zdrowia na I piętrze, (wejście od strony pogotowia).
Telefony do kontaktu:
księgowość, kadry: tel/fax 12 387 11 76,
kierownik GZO: 12 388 03 75

 
Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.01.2015.

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców naszej gminy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy uprzejmie informuje, że na stronie internetowej ośrodka www.kocmyrzow-luborzyca.gopsinfo.pl utworzona została zakładka „Przekaż 1% podatku”, w której zamieszczane będą prośby mieszkańców naszej gminy o przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego – ze wskazaniem osoby, dla której ma być przeznaczona pomoc.
Osoby zainteresowane zamieszczeniem prośby - proszone są o przesłanie na adres GOPS - gopskocmyrzow@poczta.onet.pl - e-maila z opracowaną przez siebie krótką notatką dot. osoby na rzecz której proszą o pomoc, jak również podaniem nazwy fundacji/stowarzyszenia i numeru KRS na jaki należy przesłać 1% podatku.

Wszelkie informacje w powyższej sprawie można również uzyskać telefonicznie pod numerem tel. 12 387 11 10

 
W miejscowości Prusy zaginęła kotka!
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
29.12.2014.

Czytaj całość W drugi Dzień Świąt 26 grudnia rano na terenie Prus zaginęła siedmioletnia kotka norweska leśna. Kolor czarny dymny szylkret (czyli szary bez pręgowania, o różnym natężeniu barw, z rudymi refleksami). Kotka jest wykastrowana i zaczipowana. Dane z czipa są zakodowane na nazwisko hodowcy, nr 939000001009271. Kotka reaguje na imię Mitzi. Czeka na nią i bardzo tęskni czteroletni chłopiec. Na uczciwego znalazcę kota czeka sowita nagroda. Właściciele będą wdzięczni za wszelką pomoc w ustaleniu losu kota.

Czytaj całość
 
Bezdomne młode koty
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.12.2014.

Czytaj całość W miejscowości Marszowice znaleziono bezdomne młode koty: czarno-biały, czarny z białą krawatką i szaro-brązowy pręgowany.

Osoby zainteresowane przygarnięciem kotków proszone są o kontakt: Urząd Gminy Kocmyrzów - Luborzyca tel. 12 387 14 10 wew. 16

Czytaj całość
 
Informacja o bezpłatnym szkoleniu.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.11.2014.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Proszowicach informuje, że w dniu 02-12-2014 r. organizuje bezpłatne szkolenie dla podatników: SKŁADANIE DEKLARACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ, ULGI PODATKOWE W 2014 ROKU, EWIDENCJONOWANIE OBROTU I KWOT PODATKU NALEŻNEGO PRZY ZASTOSOWANIU KASY REJESTRUJĄCEJ

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Proszowice, ul. 3-go Maja 72 sala nr 8 (parter). Początek szkolenia o godz. 9.00

Serdecznie zapraszamy

 
Zaginął pies!
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.11.2014.

Czytaj całość 17.11.2014r w Michałowicach zaginał kundelek. Wabi się Fliper, biały w czarne latki średniej wielkości piesek. Jeśli ktokolwiek widział mojego psa, bardzo proszę o informacje pod nr tel. 791-555-936.

Właściciel bardzo tęskni.

Czytaj całość
 
Wójt naszej Gminy - Najpopularniejszym Wójtem Małopolski.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
12.11.2014.

Czytaj całość W piątek 7 listopada 2014 r. w Teatrze im Juliusza Słowackiego w Krakowie odbył się piętnasty już finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Wójta Małopolski organizowanego przez „Gazetę Krakowską” oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Był to równocześnie piąty finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski. W tegorocznym Plebiscycie swoje głosy, decydujące o wyborze najpopularniejszych samorządowców Małopolski oddało ponad 43 tysiące czytelników „Gazety Krakowskiej”.
Z wielką przyjemnością możemy Państwa poinformować, że podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, Najpopularniejszym Wójtem Małopolski wybrany został Wójt naszej gminy pan Marek Jamborski.

Czytaj całość
 
Szkoły dopingują mistrzów.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.09.2014.

W ramach akcji Stowarzyszenia Tak Kraków ponad 300 uczniów Gimnazjum i Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca będzie mogło kibicować najlepszym drużynom świata podczas meczów rozgrywanych w Kraków Arenie w dniu 6 września mecz USA-FRANCJA, a w dniu 7 września mecz USA-WŁOCHY.

Anna Szymczyk-Sierak
kier. GZO

 
Dąb św. Mikołaja jest jednym z 16 drzew, które znalazły się w finale konkursu Drzewo Roku 2014.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
27.06.2014.

Czytaj całość Dąb św. Mikołaja jest jednym z 16 drzew, które znalazły się w finale konkursu Drzewo Roku 2014, organizowanego jest przez Klub Gaja w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa.
Dąb ten jest dla mieszkańców pobliskich miejscowości symbolem wytrwałości, stałości oraz miejscem integracji społecznej. Przed laty obok dębu przechodzili wierni idący do kościoła w Goszczy. Odpoczywali w jego cieniu, spożywali posiłek czy ucinali sobie drzemkę. Przez lata wisiała na nim ikona św. Mikołaja. Niestety oryginał ikony zaginął kilkanaście lat temu. Koło Łowieckie „Knieja” ufundowało jej kopię oraz stojącą obok kapliczkę św. Huberta, gdzie odbywają się myśliwskie uroczystości.

Czytaj całość
 
Światowy Dzień Bez Tytoniu
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
30.05.2014.
„Światowy Dzień Bez Tytoniu”, obchodzony corocznie 31 maja jest okazją do zwrócenia uwagi na palenie tytoniu, ochronę praw niepalących, a przede wszystkim motywujący do podejmowania osobistych decyzji zerwania z nałogiem palenia. Tegoroczna kampania antytytoniowa przebiegać będzie pod hasłem „Podnoszenie podatku akcyzowego na wyroby tytoniowe”. W 2014 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i partnerzy wzywają do podniesienia podatku na tytoń. Wyższy podatek akcyzowy na wyroby tytoniowe i ich ceny to jedne z najskuteczniejszych narzędzi ograniczania rozpowszechnienia i używania wyrobów tytoniowych.
Czytaj całość
 
Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
02.05.2014.

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko:

1. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Goszycach

2. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Luborzycy

3. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Prusach

4. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Goszczy

5. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łososkowicach

według poniższego harmonogramu.

Czytaj całość
 
Pomoc dla Ukrainy.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
20.03.2014.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę publiczną w związku z sytuacją na Ukrainie. Wpłaty można kierować na konto 07 1160 2202 0000 0002 5583 9342 z dopiskiem UKRAINA.

 

Więcej informacji na stronie: www.pck.pl

 
Orkiestra dęta - lokalną marką (sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych)
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
12.03.2014.
Serdecznie zachęcamy do zapisów na szkolenie pt.: „Orkiestra dęta - lokalną marką (sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych).
Szkolenie odbędzie się w Multimedialnym Centrum Edukacji Lokalnej w Szycach w dniu 27 marca 2014r.
Czytaj całość
 
W Łuczycach znaleziono bezpańskiego psa.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
06.03.2014.

Czytaj całość Uprzejmie informujemy, że na terenie miejscowości Łuczyce znaleziono bezpańskiego psa. Jest to pies w typie amstafa, o umaszczeniu brązowym, podpalany z białą krawatką. Dotychczasowy właściciel proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 12 387 14 10 wew. 16, lub 668 729 401.

W przypadku nie odnalezienia pierwotnego właściciela, prosimy także o kontakt osoby zainteresowane adopcją psa.

Czytaj całość
 
Jesteś mamą i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą?
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
19.02.2014.
Programu Campus for Moms organizowanego przez Google for Entrepreneurs Krakow i Mamo Pracuj skierowany jest do przedsiębiorczych mam i wzorowany jest na programach prowadzonych w Tel Aviv i Londynie. Program ma na celu pomoc kobietom na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, oraz mamom niepracującym w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Pierwszeństwo udziału w programie będą miały Panie z pomysłem na własną firmę, ale również te kobiety, które szukają inspiracji do rozpoczęcia przygody z biznesem.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 140 z 283