Decyzja w sprawie zagrożenia alkoholem metylowym - wprowadzenie zakazu sprzedaży.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.09.2012.

W załączeniu zamieszczamy decyzję Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 16.09.2012 r. w sprawie wstrzymania wprowadzania do obrotu na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na okres 1 miesiąca, napojów alkoholowych o zawartości powyżej 20% alkoholu, wyprodukowanych na terytorium Republiki Czeskiej.

Decyzja Glównego Inspektora Sanitarnego: PDF - 3223 KB

Czytaj całość
 
Wykaz nieruchomości przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
31.08.2012.

Na podstawie art.35 ust. 1 ustawy 21 sierpnia 1997 r o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2010r, Nr 102, poz. 651 z późn. zm.) Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca podaje do publicznej wiadomości, iż zostaje przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu , nieruchomości stanowiąca własność Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Czytaj całość
 
Uwaga przedsiębiorcy!
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
30.08.2012.

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

Czytaj całość
 
Poszukujemy właściciela psa.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.07.2012.

Uprzejmie informujemy, że na terenie miejscowości Goszcza znaleziono bezpańskiego psa. Jest to młoda suka o jasnej sierści. Piesek jest grzeczny i spokojny ale jednocześnie bardzo kontaktowy.
Dotychczasowy właściciel proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 12 387 14 10 wew. 16.

W przypadku nie odnalezienia pierwotnego właściciela, prosimy o kontakt osoby zainteresowane adopcją psa.

 
Konkurs "Moje Stypendium - Opowieści Stypendialne".
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.06.2012.
Stypendia wielu ludziom kojarzą się z zasiłkiem, zapomogą. Tymczasem istnieje wiele programów stypendialnych wspierających rozwój talentów, realizację projektów, umożliwiających wyjazd za granicę. By tego dowieść, Fundacja Dobra Sieć postanowiła zorganizować Konkurs.
Czytaj całość
 
W trosce o bezpieczną jazdę na drodze wojewódzkiej 776.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
06.06.2012.

Poniżej zamieszczamy link do strony internetowej, na której mogą Państwo zobaczyć film przygotowany przez dziennikarzy krakowskiego oddziału Telewizji Polskiej. Film ten przedstawia częste niestety przykłady łamania zasad bezpieczeństwa ruch drogowego na modernizowanej drodze wojewódzkiej 776, szczególnie zaś na nowo wybudowanych rondach. Jego uzupełnieniem są wypowiedzi m.in. specjalistów Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dotyczące zasad organizacji ruchu na tejże drodze. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich użytkowników modernizowanej drogi zwracamy się do Państwa z apelem o obejrzenie prezentowanego filmu i wyciągniecie z niego właściwych wniosków.

Czytaj całość
 
Informacja o wynikach naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Skarbnik Gminy.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
30.05.2012.

Informacja o wynikach naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Skarbnik Gminy Kocmyrzów-Luborzyca (Główny Księgowy / Kierownik Referatu Finansowego)

Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Luborzyca 97
32-010
Luborzyca

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko Radzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca przedstawiona została kandydatura Pani Anny Iwanowskiej zamieszkałej w Krakowie.
Pani Anna Iwanowska została powołana na stanowisko Skarbnika Gminy Kocmyrzów-Luborzyca z dniem 1 lipca 2012 roku.

Czytaj całość
 
Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.05.2012.

Informujemy, że w ramach projektu systemowego "Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim, zespół projektowy UW przygotował Biblioteczkę Oświaty Samorządowej.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie wyników przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego Mercedes Benz 408G
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.05.2012.

Ogłoszenie wyników z przeprowadzonego w dniu 27 kwietnia 2012 r. w siedzibie Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca nieograniczonego pisemnego przetargu ofertowego na sprzedaż samochodu pożarniczego Mercedes Benz 408G: PDF - 124 KB

 
Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Skarbnik Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
16.04.2012.

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca, Skarbnik Gminy Kocmyrzów-Luborzyca (główny księgowy / kierownik referatu finansowego)

Szczegóły ogłoszenia dostępne na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

 
Konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.03.2012.

Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkły Podstawowej w:

  1. Szkoły Podstawowej w Kocmyrzowie I
  2. Szkoły Podstawowej w Maciejowicach
  3. Szkoły Podstawowej w Łuczycach
  4. Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach

Szczegóły dostępne są w ogłoszeniu: PDF - 3810 KB

 
Wypalanie traw przez rolników jest szkodliwe, zabronione i grożą za to sankcje finansowe.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
22.03.2012.

Z nadejściem wiosny z pól i łąk zniknął śnieg, odsłaniając wyschnięte trawy, które niestety jak co roku, w wielu miejscach płoną. W większości przypadków jest to wynik celowych podpaleń mimo, że wzniecanie tych pożarów jest bardzo groźne, przynosi same straty i jest karane. Podpalacze stają się zresztą często ofiarami swoich czynów, bo ogień bardzo szybko wymyka się im spod kontroli i przenosi na pobliskie lasy czy zabudowania, są też przypadki, że giną ludzie. Towarzysząca pożarom niepotrzebna emisja pyłów i gazów jest niebezpieczna dla kierowców i niszczy atmosferę ziemi.

Czytaj całość
 
Sukces wokalistek CKiP
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
21.03.2012.

Czytaj całość W poniedziałek 19 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach odbyły się Eliminacje Powiatowe XXV Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2012”.

Czytaj całość
 
"Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.03.2012.

Zarząd Województwa Małopolskiego Informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa działającej na terenie gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Liszki, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu „Małe Projekty” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Czytaj całość
 
Spotkanie informacyjne w sprawie składaniem wniosków o przyznanie pomocy z działania Małe Projekty"
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
16.02.2012.

W związku ze zbliżającym się naborem Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Małe Projekty” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 29 lutego 2012 roku (środa) od godziny 15.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Michałowice (Plac Piłsudskiego 1, 32-091 Michałowice).

Czytaj całość
 
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w referacie budownictwa i gospodarki komunalnej - wyniki.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.01.2012.

Informacja o wynikach naboru na wolne urzędnicze stanowisko pracy Inspektora w Referacie Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca 97, 32-010 Kocmyrzów informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Joanna Marona zamieszkała w Batowicach.

Czytaj całość
 
Nie spalaj śmieci w domowym piecu!
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
04.01.2012.

Przypominamy mieszkańcom Gminy Kocmyrzów-Luborzyca o całkowitym zakazie spalanie odpadów komunalnych w piecach i kotłowniach domowych jak również na powierzchni ziemi. Przepis ten wynika z treści ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o odpadach oraz „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca”. Zgodnie art. 71 ustawy o odpadach „kto wbrew zakazowi termicznie przekształca odpady poza spalarniami odpadów podlega karze aresztu albo grzywny do 5 tyś. złotych.

Czytaj całość
 
Zaginął pies
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
03.01.2012.

Czytaj całość 31.12.2011 zaginęła w Łuczycach młoda suka Doli, średniego wzrostu, czarny grzbiet z białorudą mordką i brzuchem i łapami, z puszystym ogonem i dużymi uszami (uszy stercza gdy piesek jest czymś zainteresowany lub zestresowany).

Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
27.12.2011.

Czytaj całość

Urząd Gminy Kocmyrzów – Luborzyca /Jednostka Realizująca Projekt zaprasza do składania ofert dotyczących przeliczenia wskaźnika luki finansowej dla projektu pn. „Budowa sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca – etap I” dofinansowanego z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013, Oś priorytetowa I – Gospodarka wodno-ściekowa, działanie 1.1 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM

Czytaj całość
 
Organizacja zimowego utrzymania
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.12.2011.

Wykonawcą zimowego utrzymania dróg gminnych jest firma „TRANSPYCH”
telefon do wykonawcy 509-299-220
telefon do Urzędu Gminy 12 387-10-03, 12 387-14-10

Wykonawcą zimowego utrzymania dróg powiatowych jest firma F.H.U.P. SAWA Plus Maciej Samoliński
telefon do wykonawcy 12 644-73-85, 12 684-23-28
telefon do Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego 507-098-708, 12 637-18-11

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 283