"Wygraj Sukces 2014"
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
07.04.2014.

Czytaj całość 2 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury im św. Jadwigi w Krakowie odbył się krakowski etap Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”.
Festiwal ten odbywa się już po raz 19.

Czytaj całość
 
"Nasz głos w życiu publicznym" - debata gimnazjalistów
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
07.04.2014.

Czytaj całość Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Luborzycy dnia 4 kwietnia zorganizował debatę, mającą na celu zachęcenie młodzieży do głosowania i udziału w życiu społecznym.
Do naszej debaty zaprosiliśmy uczniów, rodziców i liderów społeczności lokalnej, m.in. Pana Wiesława Wójcika - Zastępcę Wójta Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Panią Małgorzatę Doniec - Przewodniczącą Rady Gminy, Panią Jolantę Wątorczyk - Dyrektor Gimnazjum oraz Panią Agnieszkę Brodowską - Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Baranówce.

Czytaj całość
 
Noworoczny Koncert Kolęd w CKiP.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
08.01.2014.

Czytaj całość W Poniedziałek 6 stycznia 2014 r. o godzinie 18-tej, odbył się pierwszy Noworoczny Koncert Kolęd w Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy. Rozbrzmiały kolędy wszelkich narodowości śpiewane zarówno po polsku jak i po angielsku, a wszystko to w wykonaniu lokalnych artystów. Instrumentalną oprawę zapewniła orkiestra dęta Kosynierzy z Luborzycy dając możliwość obcowania z muzyka na najwyższym poziomie, natomiast wokalnie zaprezentowały się solistki CKiP Gabriela Świerczek, Natalia Rodak oraz Zespół Va Bank, a także najmłodsza grupa wokalna śpiewająca w CKiP.

Czytaj całość
 
Nagrodzona wokalistka naszego CKiP.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.11.2013.

Czytaj całość W niedzielny wieczór 24 listopada br. w Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odbył się uroczysty Koncert Laureatów Konkursu Piosenki Polskiej . W zmaganiach wokalnych wzięło udział 55 solistów i zespołów. W kategorii wiekowej 15-19 lat naszą gminę reprezentowała wokalistka Centrum Kultury i Promocji – Daria Dys.

Czytaj całość
 
95-ta rocznica Odzyskania Niepodległości.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
08.11.2013.

Czytaj całość W poniedziałek 11 listopada uczcimy uroczyście 95–tą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Obchody tego szczególnie ważnego dla każdego Polaka święta, rozpoczną się w naszej gminie od Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Luborzycy o godz. 9:00.

Czytaj całość
 
Wernisaż Bartosza Ostałowskiego.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.10.2013.

Czytaj całość W piątkowy wieczór 25 października o godz. 18:15 odbył się w Centrum Kultury i Promocji wernisaż prac malarskich Bartosza Ostałowskiego. Artysta ma 27 lat od ponad roku mieszka na terenie gminy Kocmyrzów – Luborzyca, pochodzi z Nowego Sącza. W wieku 19 lat uległ nieszczęśliwemu wypadkowi komunikacyjnemu podczas którego utracił obie ręce. Mimo to pięknie poradził sobie z trudną sytuacją, która go spotkała. Jest wspaniałym człowiek utalentowanym o optymistycznym podejściu do życia.

Czytaj całość
 
Puchar Wójta Gminy Kocmyrzów - Luborzyca.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.08.2013.
Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca oraz LKS "Sparta" Skrzeszowice zapraszają na turniej piłki nożnej "O Puchar Wójta Gminy Kocmyrzów - Luborzyca", który odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2013 r, o godz. 14:00 na boisku sportowym w Skrzeszowicach.
 
Nasze CKiP w "Piwnicy Pod Baranami".
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
29.06.2013.

Czytaj całość Niedziela 16 czerwca br. dla niektórych młodych artystów działających przy instytucjach kultury, szkołach czy stowarzyszeniach w Małopolsce była wielkim muzycznym świętem. Na scenie w „Piwnicy Pod Baranami” odbył się uroczysty koncert połączony z wręczeniem Nagród Głównych zwycięzcom Wojewódzkiego Festiwalu „Talenty Małopolski 2013”.

Czytaj całość
 
III Dni Gminy Kocmyrzów - Luborzyca.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.06.2013.

Czytaj całość W sobotę i niedzielę 22 – 23 czerwca mieszkańcy naszej gminy spotkali się w Baranówce na „III Dniach Gminy Kocmyrzów – Luborzyca”, których organizatorem było Centrum Kultury i Promocji Gminy Kocmyrzów – Luborzyca. Tegoroczne święto naszej gminy, miało szczególny charakter, bowiem po raz pierwszy w ramach „Dni Gminy” zorganizowany został także Gminny Konkurs Potraw Regionalnych, którego, co należy przypomnieć była to już piętnasta edycja. Symbolicznego otwarcia obchodów tegorocznych „Dni Gminy Kocmyrzów – Luborzyca” dokonali: Wójt naszej Gminy pan Marek Jamborski oraz Dyrektor Centrum Kultury i Promocji pani Agnieszka Brodowska.

Czytaj całość
 
"Dzień Otwarty" Szkoły Podstawowej Kocmyrzów I.
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
12.03.2012.

Czytaj całość

Dopełnieniem czwartkowej uroczystości otwarcia nowej sali gimnastycznej w Kocmyrzowie był zorganizowany w niedzielę 11 marca br. „Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej Kocmyrzów I”. Podczas „Dnia Otwartego” wszyscy chętni mieszkańcy naszej gminy mogli zobaczyć nie tylko nową salę gimnastyczną ale i nowe sale lekcyjne (w tym pracownię komputerową). Ponadto wszyscy goście mogli tego dnia podziwiać występy artystyczno - sportowe uczniów i absolwentów szkoły.

Czytaj całość
 
Koncert Gabrysi Świerczek.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.03.2012.

16 marca 2012 r. na Scenie teatru „Tęcza” w Krakowie odbędzie się koncert Gabrysi Świerczek z Łuczyc wraz z przyjaciółkami.

Szczegóły na plakacie

 
Ferie w Centrum Kultury i Promocji.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
27.02.2012.

Czytaj całość W okresie ferii zimowych Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy umożliwiło dzieciom i młodzieży spędzenie wolnego czasu organizując różnego rodzaju zajęcia, warsztaty, zabawy i przedstawienia. Prowadzone były otwarte lekcje śpiewu, zajęcia instrumentalne, konkursy z nagrodami, lekcje tańca towarzyskiego i folklorystycznego, zabawa walentynkowa, wykonywanie zwierzątek z baloników, pokaz magiczny i inne zabawy integracyjne.

Czytaj całość
 
Pokaz tańca nowoczesnego w CKiP
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.02.2012.

Czytaj całość W czwartek 9 lutego br. na scenie CKiP odbył się pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu trzech grup tanecznych działających pod opieką instruktorki – Jany Sedowej, przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy . Młodzi tancerze po raz pierwszy mogli pokazać swoje umiejętności przed widownią. Prezentowane były zarówno proste jak i bardziej profesjonalne układy taneczne głównie ze stylu funky jazz.

 

 

Czytaj całość
 
Perły Powiatu Krakowskiego
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
01.02.2012.

Czytaj całość W niedzielę 29 stycznia br. w Auditorium Maximum w Krakowie odbył się uroczysty koncert „Perły Powiatu … Nie zapomnisz mnie ...”. Tegoroczny koncert , zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krakowie, w całości nawiązywał do klimatów lat 20 i 30 ubiegłego wieku. Imprezę rozpoczął występ orkiestry dętej „Wieniawa” z Raciborowic, po którym na scenie zaprezentowali się młodzi zdolni wokaliści z 8 gmin wchodzących w skład powiatu krakowskiego. Wśród kilkunastu wykonawców wystąpiła mieszkanka Zastowa Karolina Gorzkowska – wokalistka działająca przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Czytaj całość
 
Zabawa Mikołajkowa w CKiP
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
07.12.2011.

Czytaj całość 4 grudnia w Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogli przeżyć ciekawą przygodę – spotkanie ze Świętym Mikołajem. Przed otrzymaniem prezentów dzieci uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach przygotowanych przez animatorów firmy Dreamlandia. CKiP wraz ze Stowarzyszeniem „Kolibaby” i Stowarzyszeniem „Aktywna Wieś” zadbało też o słodki poczęstunek dla uczestników zabawy. Po konkursach przyszedł czas na na finał imprezy – rozdanie prezentów. Wszyscy bawili się doskonale o czym świadczyły uśmiechy na buziach i bardzo dobry humor.

Organizator imprezy – CKiP - zaprasza na „Mikołajki” za rok.

Czytaj całość
 
VII Przegląd Wokalno-Instrumentalny
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.12.2011.

Czytaj całość W niedzielę 4 grudnia br. w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie odbył się konkurs muzyczny „Śpiewać i grać każdy może”. Przegląd adresowany był dla dzieci i młodzieży z terenu Małopolski zainteresowanych różnymi formami muzyki, działających w szkołach, świetlicach środowiskowych, klubach, ośrodkach kultury oraz innych placówkach kulturalno-oświatowych. Naszą gminę reprezentowały wokalistki działające przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Czytaj całość
 
Kabarety w CKiP
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
22.11.2011.

Czytaj całość W niedzielę 20 listopada br. Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy zorganizowało KABARETON. Na scenie pojawiły się dwa zespoły.

Czytaj całość
 
Patriotyzm przez pokolenia
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.10.2011.

Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny „Patriotyzm przez pokolenia”, który odbędzie się po Mszy Św. w dniu 11 listopada br. o godz. 11:00 w Centrum Kultury i Promocji.

 

 
W Krainie Dźwięku
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.10.2011.

Czytaj całość W sobotę 22 października br. w Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy odbył się koncert z cyklu „W Krainie Dźwięku”. W trakcie koncertu prezentowane były umiejętności i osiągnięcia muzyczne dzieci i młodzieży uczęszczającej do Ogniska Muzycznego działającego przy CKiP , zespołu wokalno-instrumentalnego „Capella św. Cecylii” oraz zespołu dziecięcego „DoReMi”. Koncert prowadziły instruktorki CKiP – Pani Barbara Hyczkiewicz-Hawling i Pani Małgorzata Mazur.

 

Czytaj całość
 
V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Ochojnie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
28.06.2011.

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP, Komendant Miejski PSP w Krakowie, Burmistrz Miasta i Gminy Świątniki Górne mają zaszczyt zaprosić mieszkańców na V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Ochojnie (gmina Świątniki Górne) pod patronatem Starosty Krakowskiego Józefa Krzyworzeki, które odbędą się w dniu 2 lipca 2011 roku na Stadionie Sportowym w Ochojnie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 124