I etap budowy szkoły w Karniowie - zakończony.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
09.02.2016.

Czytaj całość Zgodnie z umową z Wykonawcą robót, z końcem stycznia br. zakończony został I etap budowy szkoły podstawowej w Karniowie. Osiągnęliśmy stan surowy otwarty. W roku bieżącym roboty będą nadal kontynuowane w miarę możliwości finansowych gminnego budżetu. Budynek szkoły prezentuje się okazale.

Czytaj całość
 
Otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
03.02.2016.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego prowadzi nabory wniosków organizacji pozarządowych w ramach otwartych konkursów ofert.

Czytaj całość
 
Budowa szkoły podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.01.2016.

Czytaj całość Trwają prace budowlane związane z budową szkoły podstawowej w Karniowie.

Czytaj całość
 
Budowa Szkoły Podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.11.2015.

Czytaj całość I etap budowy szkoły podstawowej w Karniowie realizowany jest od początku września br. Aktualnie trwają daleko posunięte prace murowe. Jeśli pogoda będzie się utrzymywać, to zgodnie z umową z Wykonawcą robót do końca roku 2015 zakończony zostanie stan surowy obiektu. Inwestycja finansowana jest z budżetu gminy. W następnych latach planowane są kolejne etapy realizacji zadania.

Czytaj całość
 
Remont sali gimnastycznej i zaplecza socjalno-sanitarnego w Wysiołku Luborzyckim - zakończony.
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
16.10.2015.

Czytaj całość Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej 2015.

Zakończona została realizacja inwestycji pn. „Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym w Wysiołku Luborzyckim”. Jej celem było dostosowanie obiektu do aktualnie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa, zwłaszcza ochrony p/poż. Ważna była także poprawa stanu technicznego obiektu w tym doświetlenia i wyposażenia w sprzęt sportowy, a także poprawa warunków socjalno – sanitarnych dla jego użytkowników, którymi są uczniowie szkoły podstawowej i miejscowy, Uczniowski Klub Sportowy "Ekler" - Baranówka działający od 2008 roku przy tejże szkole.

Czytaj całość
 
Budowa Szkoły podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.09.2015.
Czytaj całość Od początku września trwają prace budowlane związane z realizacją I-go etapu budowy szkoły w Karniowie. Pogoda dotąd sprzyja toteż wykonano wykopy i położona została warstwa podbetonki. W pierwszym etapie budowy planowany jest stan surowy otwarty, wraz z dachem i oknami dachowymi. Zakończenie robót przewidziane jest do końca bieżącego roku. W kolejnych latach planuje się dalszą budowę i dla uzupełnienia zaprojektowanego kompleksu edukacyjnego powstanie również sala gimnastyczna. Budowa finansowana jest z własnych środków budżetowych gdyż nie ma programu do którego moglibyśmy wnioskować o wsparcie finansowe na budowę szkoły. Z uwagi na wysokie koszty budowy całego kompleksu i możliwości finansowe gminy inwestycja została podzielona na etapy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 48 z 153