Budowa szkoły podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.01.2016.

Czytaj całość Trwają prace budowlane związane z budową szkoły podstawowej w Karniowie.

Czytaj całość
 
Budowa Szkoły Podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.11.2015.

Czytaj całość I etap budowy szkoły podstawowej w Karniowie realizowany jest od początku września br. Aktualnie trwają daleko posunięte prace murowe. Jeśli pogoda będzie się utrzymywać, to zgodnie z umową z Wykonawcą robót do końca roku 2015 zakończony zostanie stan surowy obiektu. Inwestycja finansowana jest z budżetu gminy. W następnych latach planowane są kolejne etapy realizacji zadania.

Czytaj całość
 
Remont sali gimnastycznej i zaplecza socjalno-sanitarnego w Wysiołku Luborzyckim - zakończony.
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
16.10.2015.

Czytaj całość Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej 2015.

Zakończona została realizacja inwestycji pn. „Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym w Wysiołku Luborzyckim”. Jej celem było dostosowanie obiektu do aktualnie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa, zwłaszcza ochrony p/poż. Ważna była także poprawa stanu technicznego obiektu w tym doświetlenia i wyposażenia w sprzęt sportowy, a także poprawa warunków socjalno – sanitarnych dla jego użytkowników, którymi są uczniowie szkoły podstawowej i miejscowy, Uczniowski Klub Sportowy "Ekler" - Baranówka działający od 2008 roku przy tejże szkole.

Czytaj całość
 
Budowa Szkoły podstawowej w Karniowie.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.09.2015.
Czytaj całość Od początku września trwają prace budowlane związane z realizacją I-go etapu budowy szkoły w Karniowie. Pogoda dotąd sprzyja toteż wykonano wykopy i położona została warstwa podbetonki. W pierwszym etapie budowy planowany jest stan surowy otwarty, wraz z dachem i oknami dachowymi. Zakończenie robót przewidziane jest do końca bieżącego roku. W kolejnych latach planuje się dalszą budowę i dla uzupełnienia zaprojektowanego kompleksu edukacyjnego powstanie również sala gimnastyczna. Budowa finansowana jest z własnych środków budżetowych gdyż nie ma programu do którego moglibyśmy wnioskować o wsparcie finansowe na budowę szkoły. Z uwagi na wysokie koszty budowy całego kompleksu i możliwości finansowe gminy inwestycja została podzielona na etapy.
Czytaj całość
 
"Małopolskie Remizy 2015" - zakończono roboty budowlane przy remizie OSP w Goszycach
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
22.09.2015.

Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach Konkursu „Małopolskie Remizy 2015”.

Zakończone zostały prace związane z wymianą stolarki okiennej oraz bramy wejściowej i drzwi zewnętrznych w remizie OSP w Goszycach. Utwardzony został również plac przy remizie poprzez położenie kostki brukowej. Już po raz kolejny w konkursie „Małopolskie Remizy” pozyskaliśmy środki finansowe z budżetu Marszałka na pokrycie 50% kosztów inwestycji. Tym razem jest to kwota 35 965 zł. przy całkowitych kosztach zadania 71 930 zł.

Czytaj całość
 
Remont sali gimnastycznej i zaplecza przy Szkole Podstawowej w Wysiołku Luborzyckim
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.09.2015.

Czytaj całość Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej 2015.

Roboty remontowe przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem i postęp prac jest już bardzo widoczny, co obrazuje poniższa dokumentacja fotograficzna. Już wkrótce zajęcia sportowe, zawody międzyszkolne jak i treningi UKS „Ekler” oraz miejscowych LKS-ów odbywać się będą, dzięki zastosowaniu obecnie dostępnych technologii oraz nowego wyposażenia sali gimnastycznej w sprzęt sportowy, w nowych jakże odmiennych warunkach.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 157