"Małopolskie Remizy 2015" - zakończono roboty budowlane przy remizie OSP w Goszycach
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
22.09.2015.

Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach Konkursu „Małopolskie Remizy 2015”.

Zakończone zostały prace związane z wymianą stolarki okiennej oraz bramy wejściowej i drzwi zewnętrznych w remizie OSP w Goszycach. Utwardzony został również plac przy remizie poprzez położenie kostki brukowej. Już po raz kolejny w konkursie „Małopolskie Remizy” pozyskaliśmy środki finansowe z budżetu Marszałka na pokrycie 50% kosztów inwestycji. Tym razem jest to kwota 35 965 zł. przy całkowitych kosztach zadania 71 930 zł.

Czytaj całość
 
Remont sali gimnastycznej i zaplecza przy Szkole Podstawowej w Wysiołku Luborzyckim
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.09.2015.

Czytaj całość Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej 2015.

Roboty remontowe przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem i postęp prac jest już bardzo widoczny, co obrazuje poniższa dokumentacja fotograficzna. Już wkrótce zajęcia sportowe, zawody międzyszkolne jak i treningi UKS „Ekler” oraz miejscowych LKS-ów odbywać się będą, dzięki zastosowaniu obecnie dostępnych technologii oraz nowego wyposażenia sali gimnastycznej w sprzęt sportowy, w nowych jakże odmiennych warunkach.

Czytaj całość
 
"Pierwsza łopata" pod budowę szkoły podstawowej w Karniowie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
04.09.2015.

Czytaj całość W dniu 31 sierpnia 2015 roku, po podpisaniu umowy z wybranym w drodze procedury przetargowej Wykonawcą robót tj. Firmą BUDOPOL z Krakowa, odbyła się oficjalna uroczystość „wbicia łopaty” i poświęcenia placu przeznaczonego pod budowę szkoły podstawowej wraz z salą gimnastyczną w Karniowie.

Czytaj całość
 
"MAŁOPOLSKIE REMIZY 2015" - roboty remontowe - OSP Goszyce.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.

Czytaj całość Zadanie „Zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej w remizie OSP w Goszycach” realizujemy z pomocą finansową budżetu Województwa Małopolskiego w ramach kolejnej edycji konkursu „Małopolskie Remizy”.

Czytaj całość
 
Przebudowy i remonty dróg gminnych.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.

Baranówka
Czytaj całość
Na drogach gminnych prowadzone są roboty drogowe obejmujące przebudowę oraz remonty nawierzchni dróg. W ostatnim czasie przebudowane zostały odcinki dróg w miejscowościach: Baranówka, Dojazdów, Krzysztoforzyce, Sulechów i Wilków. Zakres wykonanych robót obejmował wzmocnienie istniejącej podbudowy dogi oraz wykonanie nawierzchni asfaltowych. Łączna długość przebudowanych odcinków wyniósł 1,635 km. Wartość wykonanych prac wynosi 326 336,89 zł.

Czytaj całość
 
Zakończony remont w Pietrzejowicach.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.
Czytaj całość W dniach od 22 czerwca do 31 lipca 2015 roku prowadzone zostały prace remontowe w pomieszczeniach znajdujących się w budynku Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach, w których usytuowane są świetlica wiejska oraz siedziba Koła Gospodyń Wiejskich Pietrzejowice. W ramach przeprowadzonych robót remontowych wykonano następujące prace: rozbiórka starych pieców kaflowych wraz z wywozem gruzu, rozbiórka zniszczonej podłogi, wykonie nowej wylewki wraz z izolacją, zakup i montaż płytek podłogowych, malowanie ścian i sufitów, remont instalacji elektrycznej, montaż bojlera elektrycznego, wymiana szafki wraz z zlewem i baterią, dodatkowe prace murarskie. Łączny koszt wykonanych w Pietrzejowicach prac remontowych wyniósł 24 838, 62 zł. (brutto), a środki na ich realizację pochodziły w całości z budżetu własnego Gminy Kocmyrzów – Luborzyca.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 153