"Pierwsza łopata" pod budowę szkoły podstawowej w Karniowie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
04.09.2015.

Czytaj całość W dniu 31 sierpnia 2015 roku, po podpisaniu umowy z wybranym w drodze procedury przetargowej Wykonawcą robót tj. Firmą BUDOPOL z Krakowa, odbyła się oficjalna uroczystość „wbicia łopaty” i poświęcenia placu przeznaczonego pod budowę szkoły podstawowej wraz z salą gimnastyczną w Karniowie.

Czytaj całość
 
"MAŁOPOLSKIE REMIZY 2015" - roboty remontowe - OSP Goszyce.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.

Czytaj całość Zadanie „Zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej w remizie OSP w Goszycach” realizujemy z pomocą finansową budżetu Województwa Małopolskiego w ramach kolejnej edycji konkursu „Małopolskie Remizy”.

Czytaj całość
 
Przebudowy i remonty dróg gminnych.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.

Baranówka
Czytaj całość
Na drogach gminnych prowadzone są roboty drogowe obejmujące przebudowę oraz remonty nawierzchni dróg. W ostatnim czasie przebudowane zostały odcinki dróg w miejscowościach: Baranówka, Dojazdów, Krzysztoforzyce, Sulechów i Wilków. Zakres wykonanych robót obejmował wzmocnienie istniejącej podbudowy dogi oraz wykonanie nawierzchni asfaltowych. Łączna długość przebudowanych odcinków wyniósł 1,635 km. Wartość wykonanych prac wynosi 326 336,89 zł.

Czytaj całość
 
Zakończony remont w Pietrzejowicach.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
18.08.2015.
Czytaj całość W dniach od 22 czerwca do 31 lipca 2015 roku prowadzone zostały prace remontowe w pomieszczeniach znajdujących się w budynku Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach, w których usytuowane są świetlica wiejska oraz siedziba Koła Gospodyń Wiejskich Pietrzejowice. W ramach przeprowadzonych robót remontowych wykonano następujące prace: rozbiórka starych pieców kaflowych wraz z wywozem gruzu, rozbiórka zniszczonej podłogi, wykonie nowej wylewki wraz z izolacją, zakup i montaż płytek podłogowych, malowanie ścian i sufitów, remont instalacji elektrycznej, montaż bojlera elektrycznego, wymiana szafki wraz z zlewem i baterią, dodatkowe prace murarskie. Łączny koszt wykonanych w Pietrzejowicach prac remontowych wyniósł 24 838, 62 zł. (brutto), a środki na ich realizację pochodziły w całości z budżetu własnego Gminy Kocmyrzów – Luborzyca.
Czytaj całość
 
Remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym w Wysiołku Luborzyckim.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
14.08.2015.

Czytaj całośćZadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF)w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej 2015.
Trwają prace remontowe na obiekcie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. 600 - lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Luborzycy z siedzibą w Wysiołku Luborzyckim. Prowadzony jest, długo oczekiwany z uwagi na wiek obiektu, kompleksowy remont sali gimnastycznej a także szatni i sanitariatów.

Czytaj całość
 
Umowa o "Zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej"
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.06.2015.

Umowa o „Zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej w remizie OSP w Goszycach” w ramach Konkursu „MAŁOPOLSKIE REMIZY 2015” – została podpisan.

W dniu 19 czerwca 2015 roku w Krakowie została zawarta umowa o udzielenie pomocy finansowej pomiędzy Województwem Małopolskim a naszą Gminą o realizację zadania w ramach Konkursu MAŁOPOLSKIE REMIZY 2015. Zgodnie z umową, przydzielone dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego wynosi 39 450 zł.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 157