Lideratorium - Akademii Lokalnych Liderów
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
30.05.2017.

Jesteś aktywny, działasz w III sektorze, chcesz poszerzyć wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje? Realizowany przez Nas Projekt jest dla Ciebie!

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza do udziału w projekcie pod nazwą „Lideratorium - Akademia Lokalnych Liderów”, który jest współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Projekt ten ma na celu doprowadzenie do wzrostu wpływu mieszkańców na życie publiczne oraz promocję idei partycypacji obywatelskiej. Realizowany przez nas projekt wpisuje się w kierunek działania „Zwiększenie wpływu obywateli na polityki publiczne” w sferze pożytku publicznego o nazwie „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”.

Czytaj całość
 
II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
25.05.2017.

W związku z realizacją II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, na terenie Małopolski odbędzie się 5 warsztatów edukacyjnych /Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ/ dedykowanych dla wszystkich mieszkańców województwa, którzy ukończyli 16 rok życia. Warsztaty mają pomóc mieszkańcom w zgłoszeniu swojego pomysłu.

Informacje o terminach warsztatów edukacyjnych dostępne są na stronie www.bo.malopolska.pl w zakładce "O Budżecie".

 
ZMIANA MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO SOŁECTW GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
25.05.2017.

W związku z prowadzonymi pracami nad zmianą Miejscowego Planu Zagospodarowania Sołectw Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w marcu br, został złożony przez Gminę Kocmyrzów-Luborzyca wniosek o wydanie zgody na przeznaczenie gruntów rolnych na cele nierolnicze w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca.

W odpowiedzi na w/w wniosek Minister Rolnictwa poinformował, że ze względu na dużą liczbę rozpatrywanych w Ministerstwie spraw oraz ich złożoność, wniosek rolny, złożony przez Gminę, zostanie rozpatrzony do końca sierpnia 2017 r.

O wszelkich decyzjach i rozstrzygnięciach dotyczących Planu Zagospodarowania będziemy Państwa informować na bieżąco.

 
Przerwa w dostawie wody
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
25.05.2017.

W związku z pracami na sieci wodociągowej w Łuczycach w dniu 25.05.2017 r. w godz. 9.00-12.00 nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w miejscowościach Łuczyce, Baranówka, Maciejowice, Zastów.

Przepraszamy za utrudnienia.

 
Czasowa przerwa w dostawie wody
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
23.05.2017.

1) W związku z pracami na sieci wodociągowej w Łuczycach w dniu 23.05.2017 r. nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w miejscowościach Łuczyce, Baranówka, Maciejowice, Zastów. Utrudnienia potrwają do godz. ok. 16.
Przepraszamy za utrudnienia.

2) W związku z awarią wodociągu w miejscowości Pietrzejowice nastąpi przerwa w dostawie wody. Przewidywany czas usunięcia awarii ok. 5 godzin.
Przepraszamy za utrudnienia

 
Czasowa przerwa w dostawie wody
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
19.05.2017.
W związku z pracami na sieci wodociągowej w miejscowości Łuczyce w dn. 22.05.2017 r. w godz. 9.00 - 12.00 nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w miejscowościach Łuczyce, Baranówka, Maciejowice, Zastów.
Przepraszamy za utrudnienia.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 1028