XXII Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.10.2016.

Czytaj całość 18 października 2016 r.(wtorek) w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyła się XXII Sesja Rady Gminy. Rozpoczęła się ona od podsumowania akcji „Zwalniam przy szkole”, która została przeprowadzona w naszej gminie 26 września br., z inicjatywy Komisji Planowania i Inicjatyw Społecznych oraz Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu. Podsumowania dokonała Przewodnicząca Rady Gminy Pani Małgorzata Doniec, a uzupełnieniem Jej wystąpienia była przedstawiona obecnym na Sesji relacja telewizyjna z akcji „Zwalniam przy szkole”, przygotowana przez TVP Kraków.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o XXII Sesji Rady Gminy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
13.10.2016.
Zawiadamiam, że w dniu 18 października 2016 r. /wtorek/ o godz. 9:00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XXII Sesja Rady Gminy.
Czytaj całość
 
XXI Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.09.2016.

Czytaj całość W piątek 2 września 2016 roku w sali obrad Urzędu Gminy odbyło się posiedzenie XXI Sesji Rady Gminy Kocmyrzów – Luborzyca. Zgodnie z obowiązującymi procedurami Sesja rozpoczęła się od przyjęcia porządku obrad i zatwierdzenia protokołu z poprzedniej XX Sesji Rady Gminy.

Czytaj całość
 
ZAWIADOMIENIE
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
30.08.2016.

Zawiadamiam, że w dniu 2 września 2016 r. /piątek/ o godz. 8.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XXI Sesja Rady Gminy.

Czytaj całość
 
XX Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
10.08.2016.

Czytaj całość 27 lipca 2016 r. (środa) w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyło się posiedzenie XX Sesji Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Zgodnie z obowiązująca procedurą posiedzenie rozpoczęło się od jej części formalnej tj. zatwierdzenia porządku obrad oraz przyjęcia protokołu z posiedzenia poprzedniej XIX Sesji Rady. W pierwszym punkcie obrad głos zabrał Pan Andrzej Szwajca - Komendant Gminny ZOSP Gminy Kocmyrzów - Luborzyca, który poinformował obecnych na posiedzeniu XX Sesji Rady o wynikach przeprowadzonej, skutkiem zalecenie Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, kontroli i oceny sprawności hydrantów, znajdujących się przy obiektach użyteczności publicznej i drogach głównych na obszarze gminy. Kontroli tej dokonała specjalnie powołana komisja, w skład której obok Komendanta Gminnego OSP Pana Andrzeja Szwajcy weszli przedstawiciele Urzędu Gminy oraz jednostek OSP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Czytaj całość
 
ZAWIADOMIENIE
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
22.07.2016.

Zawiadamiam, że w dniu 27 lipca 2016 r. /środa/ o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XX Sesja Rady Gminy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 36 z 132