Zawiadomienie o XVI Sesji Rady Gminy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
21.03.2016.
Zawiadamiam, że w dniu 22 marca 2016 r. /wtorek/ o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XVI Sesja Rady Gminy.
Czytaj całość
 
XV Sesja Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
25.02.2016.

Czytaj całość Dnia 18 lutego 2016 r. (czwartek) w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów - Luborzyca odbyło się posiedzenie XV Sesji Rady Gminy. Rozpoczęło je, zgodnie z obowiązującą procedurą, przyjęcie przed Radę porzadku obrad i zatwierdzenie protokołu z poprzedniej XIV Sesji Rady Gminy. W pierwszym punkcie obrad, Wójt Gminy, Pan Marek Jamborskii przedstawił szczegółową informację o pracy w okresie pomiędzy XIV a XV Sesją Rady Gminy. Po wystąpieniu Pana Wójta, informację o pracy Stałych Komisji Rady Gminy w analogicznym okresie, przdłożyli Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu Pani Jadwiga Łach oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pan Zbigniew Raźny.

Czytaj całość
 
XIV Sesja Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.02.2016.

Czytaj całość Dnia 28 stycznia 2016 r. (czwartek) w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyła się XIV Sesja Rady Gminy. Zgodnie z obowiązującą procedurą rozpoczęło ją przyjęcie porządku obrad i zatwierdzenie protokołu poprzedniej XIII Sesji Rady Gminy. W pierwszym punkcie obrad, Wójt Gminy, Pan Marek Jamborski przedstawił szczegółową informację o pracy w okresie pomiędzy XIII a XIV Sesją Rady Gminy obecnym na posiedzeniu Radnym i Sołtysom.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o XIV Sesji Rady Gminy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
25.01.2016.
Zawiadamiam, że w dniu 28 stycznia 2016 r. /czwartek/ o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XIV Sesja Rady Gminy.
Czytaj całość
 
XIII Sesja Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.01.2016.

Czytaj całość Dnia 29 grudnia 2015 r. (wtorek) odbyła się w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca XIII Sesja Rady Gminy. Rozpoczęła się ona od części proceduralnej, podczas której Rada Gminy zatwierdziła porządek obrad, a także protokół z posiedzenia XII Sesji Rady. Następnie głos zabrał Wójt Gminy, Pan Marek Jamborski, który przedłożył obecnym na posiedzeniu Radnym i Sołtysom szczegółową informację o pracy w okresie pomiędzy XII a XIII Sesją Rady Gminy. Po wystąpieniu Pana Wójta, sprawozdania z prac stałych Komisji Rady Gminy, które odbyły się w tym samym okresie przedłożyli Przewodniczący: Pan Zbigniew Raźny – Komisja Rewizyjna oraz Pani Jadwiga Łach – Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu. W kolejnym punkcie obrad Rada podjęła uchwały dotyczące wprowadzenia zmian w Uchwale Budżetowej Gminy Kocmyrzów-Luborzyca na rok 2015 oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2015–2022. Założenia ww. zmian przedstawiła Radzie Skarbnik Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Pani Kornelia Łakomy.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o XIII Sesji Rady Gminy
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.12.2015.
Zawiadamiam, że w dniu 29 grudnia 2015 r. /wtorek/ o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się XIII Sesja Rady Gminy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 42 z 125