Zawiadomienie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
19.08.2015.
Zawiadamiam, że w dniu 20 sierpnia 2015 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się X Sesja Rady Gminy.
Czytaj całość
 
IX Sesja Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
30.06.2015.

Czytaj całośćW poniedziałek 29 czerwca 2015 roku w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyło się posiedzenie IX Sesji Rady Gminy Kocmyrzów – Luborzyca. Rozpoczęła je uroczystość wręczenia przez Pana Marcina Tatarę - Sekretarza Wojewódzkiego Komitetu Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Krakowie Medali Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej, przyznawanych przez Przewodniczącego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w celu wyróżnienia osób i jednostek organizacyjnych zasłużonych w upamiętnianiu miejsc pamięci. Medale te otrzymali: Pani Mariola Madejska - nauczycielka S.P w Łososkowicach - Złoty Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej, Pan Marek Jamborski - Wójt Gminy Kocmyrzów- -Luborzyca - Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej, Pani Małgorzata Doniec – Przewodnicząca Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca - Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej, Pan prof. dr hab. Eligiusz Madejski - pracownik naukowy AWF w Krakowie - Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej. Srebrnym Medalem Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej wyróżniony został także Pan Stanisław Turek - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Luborzycy, który niestety nie mógł odebrać osobiście wyróżnienia.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.06.2015.

Zawiadamiam, że w dniu 29 czerwca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się IX Sesja Rady Gminy.

Czytaj całość
 
WYBORY ŁAWNIKÓW
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
16.06.2015.

Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca uprzejmie informuje, że w dniu 30 czerwca 2015 r. upływa termin zgłaszania kandydatów na ławników.

Rada Gminy Kocmyrzów-Luborzyca najpóżniej do końca października 2015 roku dokona wyboru 5 ławników na kadencję 2016-2019 do:

 • Sąd Okręgowy
  • Wydział III Karny
  • Wydział VI Karny
  • Wydział XI Cywilny-Rodzinny
 • Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty
  • Wydział III Rodzinny
  • Wydział IV Pracy
Czytaj całość
 
VIII Sesja Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca
Wprowadzenie: Jerzy St. Kozik   
12.06.2015.

W czwartek 11 czerwca 2015 r. w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyło się posiedzenie VIII Sesji Rady naszej Gminy. Rozpoczęło się ono, zgodnie z obowiązującymi procedurami od przyjęcia porządku obrad i zatwierdzenia protokołu z posiedzenia poprzedniej VII Sesji Rady Gminy Kocmyrzów- Luborzyca. Następnie, po zakończeniu części protokolarnej głos zabrał Wójt Gminy Pan Marek Jamborski, który przedstawił obecnym na posiedzeniu Radnym oraz Sołtysom informację o pracy w okresie, który upłynął pomiędzy VII a VIII Sesją Rady Gminy. W dalszej części posiedzenia VIII Sesji Rady Gminy odbyła się dyskusja na temat powiatowych inwestycji drogowych na terenie naszej gminy.

Czytaj całość
 
ZAWIADOMIENIE
Wprowadzenie: Jolanta Krupińska   
08.06.2015.

Zawiadamiam, że w dniu 11 czerwca 2015 r. /czwartek/ o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbędzie się VIII Sesja Rady Gminy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 132