Uwaga na nielegalny pobór wody z hydrantów przeciwpożarowych
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
24.06.2016.

Czytaj całość W ciągu ostatnich dni, kiedy notuje się wyjątkowo wysokie temperatury powietrza, na terenie gminy Kocmyrzów-Luborzyca, zaobserwowano przypadki nielegalnego poboru wody z hydrantów przeciwpożarowych. Intensywny pobór wody z hydrantu w okresie zmorzonego zużycia wody przez mieszkańców, ma ogromny wpływ na ciśnienie wody w sieci i co za tym idzie prowadzi do zaburzenia działania systemu zbiorowego zaopatrzenia w wodę, a w skrajnych przypadkach może powodować zupełny brak wody w niektórych budynkach.

Czytaj całość
 
Pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Goszcza
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
02.06.2016.

WÓJT GMINY KOCMYRZÓW – LUBORZYCA ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Kocmyrzów – Luborzyca w miejscowości Goszcza

Czytaj całość
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
23.05.2016.

Powiatowy lekarz weterynarii informuje o trwającej na terenie województwa małopolskiego w dniach 20.05 - 03.06.2016 r. akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczegółowe informacje oraz zalecenia dal mieszkańców dostępne są w załączeniu: PDF - 1853 kB

 
Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego "Wesoła Gromadka" w Dojazdowie
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
06.05.2016.

Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego "Wesoła Gromadka" w Dojazdowie.
Szczegóły w Zarządzeniu Nr 0050.24.2016 z dnia 05 maja 2016 r.

 
AGROTECH - na dobry początek wiosny!
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
26.02.2016.

Największe polskie targi rolnicze w halach zapraszają 18-20 marca
Rolnicza wiosna zaczyna się od targów AGROTECH - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce to obowiązkowy punkt w kalendarzu wielu rolników i ulubione miejsce spotkań, poznawania nowości branży. Bilans ubiegłej rekordowej edycji to przeszło 61,5 tysiąca zwiedzających! W Kielcach po prostu trzeba być, aby być na bieżąco!

Czytaj całość
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na swoją stronę internetową
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk   
05.02.2016.

Na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej można przeczytać o podejmowanych przez ośrodek inicjatywach. Znajdziemy także aktualne wiadomości związane z działalnością ośrodka.
Z myślą o osobach starszych, na stronie GOPS została utworzona specjalna zakładka "Seniorzy". Dla mieszkańców gminy chcących skorzystać z pomocy w formie przekazania 1% podatku utworzono zakładkę "Przekaż 1% podatku"

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 48 z 220