Dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca pozyskała grant w wysokości 74 907, 00 zł zł na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie, w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19. Uzyskane dofinansowanie przeznaczone będzie na zakup laptopów z pakietem oprogramowania, które trafią do szkół na terenie gminy.

Podpisywanie umów o powierzenie grantu planowane jest w grudniu 2020 r., natomiast wypłata środków planowana jest na I kwartał 2021 r.

Pakiet Edukacyjny Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej to działania będące częścią szeregu kompleksowych rozwiązań służących wsparciu małopolskich samorządów w trudnym okresie pandemii.

Działania wspierające zdalną edukację prowadzone w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

2020-12-03