Informacja dla mieszkańców - projekt OZE

Informacja dla mieszkańców gminy, którzy uczestniczą w projekcie odnawialnych źródeł energii pn. „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego”.

Uprzejmie informujemy, iż 14.10.2019 r. odbyło się już drugie otwarcie ofert przetargowych na realizację naszego wspólnego projektu.

Postępowanie przetargowe było podzielone na 4 części: część 1 - instalacje solarne, część 2 - pompy ciepła, część 3 - kotły na pellet, część 4 - instalacje fotowoltaiczne.

Informacja z otwarcia ofert dostępna jest na BIP-ie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca:
- dokument pdf pn. "Informacja z otwarcia ofert".

Komisja przetargowa rozpoczyna ocenę złożonych ofert, a o jej efektach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Projekt pn. „Partnerski Projekt Budowy Instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla Gmin Województwa Małopolskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

2019-10-14