Przypomnienie o Spisie Rolnym

Szanowni Rolnicy!

Przypominamy, że 30 listopada 2020 r. mija termin dokonania obowiązkowego Spisu Rolnego.

Spisu Rolnego można dokonać poprzez:

- Samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej GUS https://spisrolny.gov.pl/

- Telefonicznie – dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22/ 279 99 99

Dodatkowo na terenie naszej Gminy pracuje 4 rachmistrzów, którzy pozostają do Państwa dyspozycji do poniedziałku 30.11.2020 r.

Z rachmistrzem można skontaktować się telefonicznie, lub umówić na wizytę bezpośrednio w gospodarstwie. Tożsamość rachmistrzów jak również wszelkie informacje związane ze spisem rolnym można uzyskać dzwoniąc do Gminnego Biura Spisowego pod nr 12/ 387 22 62.

Przypominamy, że wzięcie udziału w Powszechnym Spisie Rolnym jest dla wszystkich rolników obowiązkowe, a za niewywiązanie się z tego obowiązku grożą kary.

Na dzień dzisiejszy spisało się około 88% gospodarstw rolnych z terenu naszej gminy.

2020-11-26