Zebranie wiejskie w Sulechowie 30.08.2020 r.

Sołtys i Rada Sołecka wsi Sulechów zapraszają mieszkańców na zebranie wiejskie dniu 30.08.2020 r. /niedziela/ o godz. 16.00.

Z uwagi na wymogi epidemiologiczne i brak możliwości spotkań w pomieszczeniach zamkniętych, zebranie odbędzie się przy budynku Klubu „Zawisza” w Sulechowie – obok boiska piłkarskiego.

Tematyka zebrania to:
- propozycje przeznaczenia „Funduszu sołeckiego” na realizację w 2021 roku zadań służących poprawie warunków życia mieszkańców,
- bieżące potrzeby mieszkańców wymagające pisemnego przedstawienia Urzędowi Gminy Kocmyrzów-Luborzyca,
- dyskusja i wolne wnioski.

Z uwagi na wspólne dobro związane z trwającą wciąż epidemią, prosimy wszystkich mieszkańców o przybycie w maseczkach lub przyłbicach ochronnych.
Organizatorzy zapewnią środki dezynfekujące do rąk oraz przestrzeń pozwalającą zachować bezpieczną odległość podczas zebrania na świeżym powietrzu.

Zapraszam, licząc na Państwa udział w zebraniu.

Marian Nowak

Sołtys