W dniu 15 grudnia 2023 roku miała miejsce wyjątkowa uroczystość - Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Państwa Stanisławę i Eugeniusza Korfel z Pietrzejowic, którzy obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Jubilatom złożono serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia, obfitych w zdrowie i radosne chwile. Nie zabrakło również kwiatów i upominków, jak na ten wyjątkowy czas świętowania przystało.

Państwo Stanisława i Eugeniusz Korfel zawarli związek małżeński 13 grudnia 1963 roku w Luborzycy. Po ślubie zamieszkali wspólnie w Pietrzejowicach.  Jubilaci doczekali się dwóch synów oraz trojga wnucząt.

Szanownym Jubilatom Diamentowych Godów serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w jak najlepszym zdrowiu oraz wzajemnej miłości.

2024-03-15