Diamentowe Gody Państwa Krysa

15 czerwca 2023 roku Państwo Maria i Andrzej Krysa z Karniowa obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Jubilatów oraz złożyli im serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia, bogatych w zdrowie i radosne chwile.
Jubilatom wręczono okolicznościowy dyplom, kwiaty oraz upominek.

Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica sześćdziesiąta, to nabiera ona szczególnego znaczenia nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla ich rodzin i całego społeczeństwa.
Państwo Maria i Andrzej Krysa zawarli związek małżeński 15 czerwca 1963 roku na terenie gminy Jabłonka. Po ślubie Państwo Krysa wspólnie zamieszkali w Karniowie.
Jubilaci doczekali się czworga dzieci oraz 3 wnucząt.

Szanownym Jubilatom Diamentowych Godów serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w jak najlepszym zdrowiu oraz wzajemnej miłości.

2024-03-15