Międzypokoleniowe Spotkanie Wigilijne w nowej formule

Okres świąt – to czas, w którym nikt potrzebujący nie powinien zostać bez pomocy.

Dlatego też nawet nie braliśmy pod uwagę, że organizowane w naszej gminie od kilku lat Międzypokoleniowe Spotkanie Wigilijne nie odbędzie się.

I udało się !

Spotkanie się odbędzie, choć z uwagi na epidemię koronawirusa będzie w zupełnie innej formule.

Ponieważ z uwagi na obostrzenia sanitarne, nie będziemy mogli wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu, osoby potrzebujące wsparcia otrzymają w formie cateringu potrawy świąteczne, które zostaną przez Stowarzyszenie Gmina Aktywna + oraz pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej rozwiezione bezpośrednio do domów tych osób.

Zostanie również przygotowanych kilkadziesiąt paczek świątecznych z artykułami żywnościowymi, które też dowieziemy potrzebującym.

Więcej informacji: http://www.kocmyrzow-luborzyca.gopsinfo.pl/index.php?menu=&submenu=&art=14292

2020-12-04