Rozbudowa Szkoły Podstawowej im. J.P II w Łuczycach - pozytywna opinia

Szanowni Mieszkańcy, Drodzy Rodzice! Mamy dobre wiadomości.

W dniu dzisiejszym podczas Komisji Wspólnej Rady Gminy Radni większością głosów ( na 13 obecnych radnych czterech się wstrzymało od wydania opinii) POZYTYWNIE zaopiniowało rozbudowę Szkoły Podstawowej im. J.P II w Łuczycach.

Wyrażenie opinii było poprzedzone prezentacją Dyrektora CZE Anny Szymczyk – Sierak na temat konieczności rozbudowy niniejszej szkoły, a także przedstawienia informacji na temat wszystkich placówek oświatowych w gminie. Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca w swoim wystąpieniu również zwrócił uwagę na konieczność przystąpienia do rozbudowy szkoły w Łuczycach, a w najbliższych latach rozbudowę kolejnych placówek oświatowych w naszej gminie.

Ponadto informujemy, że jesteśmy w posiadaniu decyzji pozwolenia na budowę , a także kosztorysu inwestorskiego. Kolejnymi etapami będzie ogłoszenie przetargu i rozpoczęcie budowy.

Poniżej prezentacja:

Pliki do pobrania: