Tegoroczni laureaci konkursu programu Działaj Lokalnie 2023 realizowanego przez Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa to:

- Stowarzyszenie Kocmyrzów Dla Wszystkich Mieszkańców,

- Stowarzyszenie Aktywne Czulice i okolice,

- Koło Gospodyń Wiejskich w Prusach,

- Stowarzyszenie Gmina Aktywna +,

Działaj Lokalnie to program, którego celem jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie. Działaj Lokalnie z powodzeniem od kilku lat jest realizowany przez organizacje pozarządowe, które działają na terenie LGD Korona Północnego Krakowa, tj Gmin Wielka Wieś, Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów - Luborzyca, Słomniki, Igołomia - Wawrzeńczyce.

W tegorocznym konkursie swoje oferty złożyło 15 organizacji pozarządowych z powyższych gmin, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że aż 4 z naszej gminy okazało się być szczęśliwymi grantobiorcami.

Składamy serdeczne gratulację dla naszych NGO i życzymy powodzenia w realizacji zamierzonych działań oraz dużego zaangażowania społecznego.

2024-03-15