Umowy z Województwem Małopolskim o udzielenie pomocy finansowej

W dniu 26.06.2023 r. zostały zawarte umowy z Województwem Małopolskim o udzielenie pomocy finansowej Gminie Kocmyrzów – Luborzyca z przeznaczeniem:

• dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łuczycach na zakup odzieży specjalistycznej w wysokości 10 000,00zł;
  • dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Karniowie, na dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa dachu ze stropodachem w budynku OSP Karniów”, w wysokości 30 000,00zł.

W ramach zakupu odzieży specjalistycznej, zostaną zakupione ubrania ochronne, kominiarki i buty strażackie oraz hełmy w ilości po 5 sztuk. Całkowita, szacowana wartość zadania 40 550,00 zł.

W ramach dofinansowania zadania pn. „Przebudowa dachu ze stropodachem w budynku OSP Karniów” zostanie przebudowany dach wraz ze stropodachem na dach o spadku 30°, rozbudowana instalacja odgromowa oraz zbudowane kominy wentylacyjne. Po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wyłoniono wykonawcę, z którym zawarto umowę na realizację inwestycji, na kwotę 473 550,00zł.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

2023-06-26