Ważna, również dla Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, umowa podpisana

W dniu 11.01.2024 r. Zastępca Wójta Wiesław Wójcik uczestniczył w podpisaniu umowy na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju dla naszego regionu. Umowy zostały podpisane przez przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z przedstawicielami Zarządu Województwa Małopolskiego. Dzięki tej umowie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, którego nasza gmina jest członkiem otrzyma ponad 22,6 mln złotych m.in. na:

wsparcie przedsiębiorstw

kultywowanie dziedzictwa kulturowego

inwestycje w obiekty turystyczne

Środki te zostaną rozdysponowane w ramach otwartych konkursów, które już niebawem będą ogłaszane!

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca już od wielu lat beneficjentem tych działań w ramach których piszemy projekty i pozyskujemy środki finansowe min. na projekty w zakresie infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także inicjatyw kulturalnych.

fot. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

2024-03-15