Będzie Klub Senior+ w Zastowie

Ministerstwo rozstrzygnęło otwarty konkurs ofert w ramach programu wieloletniego

„SENIOR +” na lata 2021-2025 (edycja 2022)

Wniosek o Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora w miejscowości Zastów, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca” znalazł się na liście wniosków do dofinansowania.

Z przyjemnością Państwa informujemy, że złożona przez Gminę Kocmyrzów - Luborzyca oferta o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach otwartego Konkursu ofert – programu wieloletniego „SENIOR+” na lata 2021-2025, edycja 2022 r., finansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora w miejscowości Zastów, Gmina Kocmyrzów-Luborzyca” została zakwalifikowana do dofinansowania.

Nasz projekt znalazł się wśród 105 zaakceptowanych ofert w Polsce, z jedną z najwyższych ocen.

Dzięki pozyskanym środkom z programu zostanie utworzony „Klub Seniora” w miejscowości Zastów gm. Kocmyrzów – Luborzyca, w którym seniorzy znajdą dedykowaną dla siebie ofertę zajęć.

Szacowana wartość zadania: 255 550,00 zł., w tym wnioskowana kwota pomocy z budżetu państwa: 200 000,00 zł.

2022-03-22