Trwają prace remontowe i budowlane filii samorządowego żłobka „Małe Misie” w Głębokiej

Trwają prace remontowe i budowlane, aby w niedługim czasie filia samorządowego żłobka „Małe Misie” w Głębokiej mogła przyjąć kolejne 71 dzieci. Tym sposobem Żłobek Samorządowy Gminy Kocmyrzów - Luborzyca będzie jednym z największych, tzn. najbardziej licznym żłobkiem w powiecie krakowskim.

Zadanie jest realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020 Gmina Kocmyrzów-Luborzyca realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Żłobek Samorządowy w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca". Kwota dofinansowania to 1 610 256,03 zł. Natomiast prace remontowe i budowlane wykonywane są ze środków własnych Gminy Kocmyrzów - Luborzyca.

2022-11-07