Zawiadomienie Sesja Rady Gminy 20.03.2018 r.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej XXXVII Sesji Rady Gminy.
  2. Informacja Wójta Gminy i Przewodniczących Komisji o pracy między sesjami.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Przedszkola Samorządowego "Akademia Przedszkolaka".
  4. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Samorządowego Żłobka "Małe Misie" i nadania mu statutu.
  5. Ustalenie wysokości opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w Samorządowym Żłobku "Małe Misie".
  6. Podjęcie uchwały w sprawie podziału Gminy Kocmyrzów-Luborzyca na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.
  7. Przyjęcie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w 2018 roku.
  8. Wyrażenie zgody na przejęcie zadania letniego utrzymania drogi wojewódzkiej 776 na terenie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli przejęcia od Województwa Małopolskiego zadania publicznego z zakresu przebudowy drogi wojewódzkiej 776.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie funduszu sołeckiego.
  11. Przekazanie środków Komendzie Miejskiej PSP w Krakowie.
  12. Udzielenie dotacji dla jednostek OSP.
  13. Zmiany uchwały budżetowej na rok 2018 i Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2018-2022.
  14. Interpelacje i zapytania Radnych.
  15. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

/-/ mgr Małgorzata Doniec
Przewodnicząca Rady Gminy