60-lecie pożycia małżeńskiego Państwa Kaczmarczyków

W dniu 22 czerwca 2023 roku miała miejsce wyjątkowa uroczystość. W tym dniu 60-lecie pożycia małżeńskiego czyli Diamentowe Gody obchodzili Państwo Zofia i Ignacy Kaczmarczykz Baranówki. Z tej okazji Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski orazZ-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Jubilatów oraz złożyliimgratulacje i życzenia kolejnych szczęśliwych lat w zdrowiu i spokoju, w gronie kochającej rodziny. Jubilatomwyręczono okolicznościowydyplom, kwiaty oraz upominek.

Państwo Zofia i Ignacy zawarli związek małżeński 22 czerwca 1963 roku w Luborzycy.

Jubilaci wychowali troje dzieci, doczekali się trojga wnucząt oraz jednej prawnuczki.

Jubilatom Diamentowych Godów raz jeszcze składamy wyrazy uznania, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości.

2024-03-15