Apel o utrzymanie czystości i porządku na placach zabaw

Apelujemy do mieszkańców gminy o utrzymanie czystości i porządku na placach zabaw na terenie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca.

Szanujmy wspólne mienie jakim są również place zabaw służące najmłodszym mieszkańcom naszej gminy. Niestety, ale w ostatnim czasie tereny placów zabaw są zaśmiecone, zanieczyszczone i stają się miejscem do alkoholowych spotkań „pod chmurką” o czym świadczą pozostawione i rozbite butelki oraz puszki.

Gmina wydaje niemałe pieniądze na utrzymanie placów zabaw, ich otoczenia oraz naprawę i konserwację wyposażenia. To przykre, że wśród nas są osoby, które nie potrafią tego docenić.

Dbajmy o wspólne dobro i estetykę otoczenia, a przede wszystkim swoim zachowaniem dajmy przykład najmłodszym.

2019-08-07