E-standardy w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca - umowa z MKM Market

W dniu 14.04.2021 r. miało miejsce podpisanie umowy z firmą MKM Market na dostawę sprzętu komputerowego na wyposażenie stanowisk pracowniczych oraz stanowiska kancelaryjnego, w ramach projektu pt. E-standardy w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca na łączną kwotę 63 960 zł.

Firma MKM Market wyłoniona została w postępowaniu przetargowym. Projekt jest współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, II Osi Priorytetowej Cyfrowa Małopolska Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby Poddziałanie 2.1.1 Elektroniczna Administracja. Całość projektu opiewa na kwotę 1 200 640 zł, w tym koszty kwalifikowane 984 900 zł, wysokość dofinansowania (75% kosztów kwalifikowanych): 738 675 zł

Projekt obejmuje:

• uruchomienie kilkunastu e-usług dla mieszkańców zintegrowanych w dedykowanym portalu mieszkańca, który umożliwiał będzie składanie elektronicznych formularzy, otrzymywanie elektronicznych decyzji i postanowień, otrzymywanie spersonalizowanych informacji o wysokości zobowiązań, kierowanie upomnień o braku płatności, realizacja płatności, automatyczne naliczanie odsetek, przypominanie o zbliżających się terminach płatności, informowanie o zobowiązaniach przeterminowanych, naliczonych odsetkach i kosztach upomnień oraz o wszczęciu egzekucji.
  • uruchomienie systemu informacji przestrzennej. Umożliwi on digitalizację i wizualizację danych geograficznych oraz korzystanie z najpowszechniejszych usług wykorzystujących dane geoprzestrzenne - zarówno na poziomie urzędnika (edycja) jak i mieszkańca (przeglądanie).
  • wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w urzędzie gminy
  • wdrożenie platformy e-zamówienia do obsługi zamówień publicznych
  • zakup sprzętu teleinformatycznego niezbędnego do wdrożenia w/w składowych systemu (serwery, urządzenia sieciowe, urządzenia zabezpieczające, urządzenia do backup'u danych, do wirtualizacji, stacje robocze – 6 zestawów, 20 UPS, 1 skaner).
2021-04-14