Gala Plebiscytu "Skrzydła Dobroci 2020"

27 lutego 2021 r. w Centrum Kultury i Promocji Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w Baranówce odbyła się, z zachowaniem wszelkich ograniczeń obowiązujących w związku z panującą epidemią koronawirusa, uroczystość wręczenia honorowych statuetek laureatom VI edycji Plebiscytu „Skrzydła Dobroci”.

Zostały nimi uhonorowane osoby i firmy szczególnie zaangażowane w różnorodne formy działalności na rzecz mieszkańców gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Plebiscyt organizowany jest z inicjatywy Radnych Gminy, działających w Komisji Planowania i Inicjatyw Społecznych oraz Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu.

Decyzją Kapituły VI edycji Plebiscytu „Skrzydła Dobroci 2020” jego Laureatami zostali:

• w kategorii „Bohater Roku”: pan Adrian Łyko
  • w kategorii wyróżnienie za całokształt działalności i pracy zawodowej: pan Andrzej Jamborski
  • w kategorii inicjatywa społeczna na rzecz promocji lub poprawy życia w naszej gminie: Seniorzy działający przy Klubie „Senior+” w Kocmyrzowie, lek. med. pani Małgorzata Smyczyńska
  • w kategorii Przedsiębiorca Roku: NZOZ Przychodnia Rodzinna „GaJa-MED” Sp. z o.o., Firma „Jedziemy Jedziemy” Grzegorz Korcala

Wyróżnienia Laureatom Plebiscytu wręczyli Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Małgorzatą Doniec.

Laureatom składamy serdecznie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, a także satysfakcji z zaangażowania w podejmowaną przez nich działalność społeczną na rzecz Mieszkańców naszej gminy.

2021-02-27