Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

I Gminne Młodzieżowe Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze za nami

I Gminne Młodzieżowe Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze odbyły się w dniu 03.02.2024r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie .
Organizatorami wydarzenia byli Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Kocmyrzów – Luborzyca oraz Gmina Kocmyrzów - Luborzyca.

W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników w wieku od 10 do 16 lat. Wystąpiło 18 drużyn, 6 dziewczęcych i 12 chłopięcych. Drużyny te były z Czulic, Karniowa, Skrzeszowic, Łososkowic, Maciejowic, Marszowic, Goszczy i Łuczyc.


Zawody były doskonałą formą integracji i zabawy młodego pokolenia. Walka była wyrównana i koleżeńska. Organizatorzy za cel postawili sobie integrację młodych adeptów pożarnictwa, zaangażowanie ich w podnoszenie swoich kwalifikacji, ale przede wszystkim dobrą zabawę. Każdy uczestnik za swoją postawę został nagrodzony .


W klasyfikacji ogólnej w kategorii chłopców I miejsce zajęły Maciejowice, II Łososkowice, a III Czulice (grupa mieszana).
Wśród dziewcząt I i II okazały się drużyny z Łuczyc, a III z Karniowa.


W klasyfikacji ogólnej w kategorii dziewcząt najlepsze wyniki uzyskały kolejno : Lena Rojewska, Oliwia Zgała i Lena Sołek.
W tej samej klasyfikacji w kategorii chłopców najlepsze wyniki uzyskali : Kacper Doniec, Patryk Półtorak, Sebastian Góra.


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom biorącym udział w zawodach.
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wydarzenia, a publiczności za doping i dobrą zabawę.

 

2024-03-15