I Sesja Rady Gminy kadencji 2018-2023

W dniu 22 listopada 2018 r. w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca kadencji 2018 – 2023.

Podczas sesji, zgodnie z ustalonym porządkiem obrad,  zarówno radni jak i wójt gminy, wybrani w wyborach samorządowych, odebrali  zaświadczenia o wyborze oraz złożyli ślubowanie. Został również przeprowadzony wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Gminy. W wyniku przeprowadzonego tajnego głosowania, Przewodniczącą Rady Gminy została pani Małgorzata Doniec, natomiast funkcję Wiceprzewodniczących Rady Gminy pełnić będą pan Augustyn Kaczmarczyk oraz pan Grzegorz Marzec.

Szczegółowy przebieg I Sesji Rady Gminy zostanie udostępniony Państwu wkrótce w zakładce Informacje Rady Gminy.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami w zakładce: Samorząd – Rada Gminy.

Przypominamy, iż począwszy od I Sesji Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca kadencji 2018-2023 posiedzenia będą rejestrowane za pomocą urządzeń audiowizualnych, a obraz i dźwięk będą na żywo transmitowane i udostępniane na stronie kocmyrzow-luborzyca.sesja.pl

Zapis archiwalnych sesji dostępny będzie również pod w/w adresem strony internetowej.

SKŁAD RADY GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA KADENCJI 2018 – 2023:

1. Małgorzata Doniec – Przewodnicząca Rady Gminy
  2. Augustyn Kaczmarczyk – Wiceprzewodniczący Rady Gminy