Informacje o złożonych wnioskach

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca złożyła wnioski o przyznanie pomocy finansowej do następujących programów: Małopolskie Remizy 2019, Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa oraz Sportowa Polska.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

„MAŁOPOLSKIE REMIZY 2019” – wniosek o przyznanie pomocy finansowej

W ramach Konkursu „Małopolskie Remizy” w roku bieżącym złożyliśmy wniosek o dofinansowanie prac remontowo-budowlanych remizy OSP w Łososkowicach. W zakresie robót zaplanowano: wymianę stolarki okiennej oraz ślusarki i stolarki drzwiowej, odnowienie elewacji zewnętrznej poprzez jej renowację i malowanie oraz przebudowę wewnątrz budynku poprawiającą dostępność do toalety.

Planowane koszty realizacji wynoszą - 102 183 zł;wnioskowane dofinansowanie - 51 091 zł.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji Zarządu Województwa przystąpimy niezwłocznie do realizacji zadania.

PROGRAM „MAŁOPOLSKA INFRASTRUKTURA REKREACYJNO-SPORTOWA MIRS"

W dniu 26 marca 2019 r. złożyliśmy wniosek o udzielenie pomocy finansowej w ramach programu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno- Sportowa – MIRS na modernizację boiska sportowego o nawierzchni asfaltowej w Luborzycy. Przedmiotem złożonego projektu jest głównie wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na poliuretanowo-gumową oraz wyposażenie w bramki, zestaw do siatkówki i koszykówki. Ponadto boisko zostanie ogrodzone i zamontowane będą piłkochwyty. Planowane wydatki to kwota 392 tys. zł. Wnioskowana pomoc wynosi 200 tys. zł i jest to maksimum jakie można uzyskać w powyższym Programie.

SPORTOWA POLSKA – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2019

W dniu 29 marca 2019 r. po raz kolejny przesłaliśmy wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki do Programu SPORTOWA POLSKA - edycja 2019 - o finansowe wsparcie budowy sali gimnastycznej z zapleczem socjalno-sanitarnym i boiska z nawierzchnią syntetyczną do gry w siatkówkę i koszykówkę przy nowej szkole podstawowej w Karniowie. W ramach wspomnianego Programu można pozyskać dofinansowanie do 50% kosztów budowy które wynoszą ponad 2 377 083 zł. Wnioskowane dofinansowanie - 1 188 541 zł ( 50 % planowanych kosztów).

2019-04-02