Kapituła Konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe" przyznała Gminie Kocmyrzów-Luborzyca III Miejsce i Tytuł w XII Konkursie im. Grzegorza Stecha „Bezpieczne Drogi w Małopolsce - Najlepsza Gmina w 2020 r. Srebrna Płyta Chodnikowa".

Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Certyfikat z rąk Kazimierza Barczyka, Przewodniczącego Stowarzyszenia, odebrali Marek Jamborski, Wójt Gminy  Kocmyrzów-Luborzyca i Małgorzata Doniec, Przewodnicząca Rady Gminy.

I Miejsce i platynową płytę otrzymała Gmina Drwina, a II miejsce w tej klasyfikacji przypadło Gminie Dębno. Wręczono także nagrody laureatom tytułu Samorząd Przyjazny Rowerzystom w 2020 roku.

2022-04-22