Nagrody w konkursie plastycznym

W dniu 11.12.2019 roku zostały rozdane nagrody za najwyżej ocenione prace plastyczne, biorące udział w konkursie organizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy w ramach realizowanego Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

Laureaci otrzymali z rąk Wójta Gminy Marka Jamborskiego nagrody – pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki: puzzle, gry planszowe, książki i słodycze.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Plakaty, które zajęły pierwsze miejsca zostaną wydrukowane i przekazane do szkół, w których będą przypominać, że przemoc nie jest właściwą drogą postępowania i rozwiązywania problemów oraz sporów w szkole.

2019-12-12