Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca zamieszcza do wiadomości publicznej na okres 14 dni Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego zawiadamiające strony o wydaniu postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn.: "Budowa peronu nr 2 z wyposażeniem i dojściami, przebudowa peronu nr 1 wraz z wyposażeniem i dojściami, przebudowa peronu nr 1 wraz z wyposażeniem i dojściem oraz budowa kładki nad torami na stacji kolejowej Zastów w km od 307,370 do 307,952 linii kolejowej nr 8 w ramach zadania inwestycyjnego pn. Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie robót budowlanych i pozyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, mających na celu rewitalizację wybranych obiektów obsługi pasażerskiej na odcinku Tunel-Raciborowice linii nr 8, w ramach projektu: Przebudowa infrastruktury obsługi podróżnych na stacjach i przystankach - etap II" na dz. nr 311 obr. Zastów i 347/7 obr. Maciejowice, j.ewid. Kocmyrzów-Luborzyca.

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO

2019-12-12