Ośrodek Zdrowia w Skrzeszowicach po remoncie

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż zamknięty 31 stycznia 2020 r. Wiejski Ośrodek Zdrowia w Skrzeszowicach znów rozpocznie swoją działalność. Będzie to możliwe dzięki intensywnym staraniom podjętym przez samorząd gminy Kocmyrzów – Luborzyca, a zwłaszcza jej Wójta Marka Jamborskiego oraz lokalnej społeczności. Warto w tym miejscu podkreślić, iż w Ośrodku Zdrowia środkami pochodzącymi z budżetu gminy przeprowadzony został generalny remont i modernizacja pomieszczeń.

Planowo przyjęcia pacjentów miały rozpocząć się w dniu 1 kwietnia 2020 r., jednak ze względu na zaistniałą sytuację związaną z ogłoszeniem na terenie kraju stanu epidemii, ośrodek zdrowia rozpocznie działalność w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco.

Informacje pod numerem telefonu: 12 647 20 28

adres e-mail: rejestracja@gastro-medical.pl

Wiejski Ośrodek Zdrowia w Skrzeszowicach prowadzony będzie przez NZOZ „GASTRO – MEDICAL”, którego motto brzmi: „Zdrowie jest najważniejsze – Jesteśmy dla ludzi...”

Jak poinformowała nas doktor Ewa Jasińska – Kryczka: „... w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia ośrodek będzie świadczył bezpłatnie pełen zakres usług w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej: lekarz rodzinny, pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej, położna podstawowej opieki zdrowotnej. Na miejscu będzie także możliwość pobierania badań laboratoryjnych. Ponadto pacjenci będą mogli skorzystać odpłatnie z konsultacji chirurgicznych oraz diabetologa.”

2020-03-24