Poszukujemy domów dla kotów

Wychodząc naprzeciw poszerzającej się populacji kotów wolnożyjących na terenie naszej Gminy, poszukujemy osób chętnych do ich przygarnięcia.

Zwierzęta są różnej płci, w różnym wieku, w tym momencie znajdują się w miejscowości Dojazdów.

Dzięki osobom zaangażowanym w opiekę nad nimi i ich dokarmianie, koty z każdym dniem coraz lepiej czują się w towarzystwie człowieka, wiele z nich jest niemalże oswojona.

Gmina zapewnia sfinansowanie zabiegu sterylizacji/kastracji, odpchlenia i odrobaczenia przygarniętych kotów, po zgłoszeniu wcześniejszej chęci przez nowego opiekuna.

Osoby zainteresowane przygarnięciem kotów proszone są o kontakt pod numerem tel.: 12 387 14 10 wew. 16, lub na adres mailowy: gab.wojcik@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

2020-09-29