Program "Czyste powietrze" - kolejne konsultacje indywidualne

Program Priorytetowy "Czyste powietrze" to możliwość uzyskania wsparcia finansowego m.in. na: wymianę starego kotła grzewczego (warunek konieczny), docieplenie domu, wymianę okien i drzwi czy instalację odnawialnych źródeł energii (w formie preferencyjnej pożyczki).

Każdy Mieszkaniec naszej Gminy może umówić się na indywidualne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem firmy DoekoGroup.

Najbliższe konsultacje odbędą się:
w piątek (26-04-2019 r.), w godzinach 7.00 – 13.00 - sala ślubów – parter - budynek Urzędu Gminy.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie oraz czasochłonność konsultacji bardzo prosimy o uprzednie umówienie spotkania na konkretną godzinę.

Termin oraz godzinę konsultacji można umówić telefonicznie: 601-743-496 – pani Agnieszka Kozłowska.

2019-04-23