Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Program "Czyste powietrze" - konsultacje indywidualne

W trosce o wysoką jakość życia w naszej Gminie oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców, Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca realizuje szeroko zakrojone działania, których celem jest poprawa stanu środowiska i zwiększenia świadomości ekologicznej. W ramach tych działań zapraszamy na konsultacje indywidualne dotyczące programu priorytetowego Czyste Powietrze.


Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego m.in. na: wymianę starego kotła grzewczego (warunek konieczny), docieplenie domu, wymianę okien i drzwi czy instalację odnawialnych źródeł energii (w formie preferencyjnej pożyczki).

Każdy Mieszkaniec naszej Gminy może umówić się na indywidualne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem firmy DoekoGroup.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek (18-02-2019r.) i wtorek (19-02-2019r.) w godzinach pracy Urzędu na sali obrad – II piętro.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie oraz czasochłonność konsultacji bardzo prosimy o uprzednie umówienie spotkania na konkretną godzinę.
Termin oraz godzinę konsultacji można umówić telefonicznie: 601-743-496 – Pani Agnieszka Kozłowska.
Szczegółowe informacje na temat Programu: 12 446-42-97

 

2019-04-05