Przetarg na budowę odnawialnych źródeł energii

Przetarg na budowę odnawialnych źródeł energii w ramach projektu pn. "Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla Gmin Województwa Małopolskiego".

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż w dniu 17.04.2019 r., po kilku bardzo intensywnych miesiącach prac nad opracowaniem dokumentacji przetargowej Lider Projektu - Gmina Kocmyrzów-Luborzyca - przekazała ogłoszenie o zamówieniu Urzędowi Publikacji Wspólnot Europejskich. Niezwłocznie po jego publikacji, zostanie zamieszczona cała dokumentacja przetargowa na BIP-ie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca, o czym również Państwa poinformujemy.

Przypominamy iż dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Działanie 4.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, Poddziałanie: 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych, w 41 gminach na terenie województwa małopolskiego, na prywatnych budynkach/gruntach Mieszkańców zostanie zamontowane blisko 4 tysiące instalacji odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika, kolektory słoneczne, pompy ciepła i kotły na biomasę.

Liczymy na pomyślne zakończenie przetargu, aby wybrani wykonawcy mogli jak najszybciej rozpocząć pracę w terenie.
2019-04-18