PRZYPOMNIENIE ! Składanie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca przypomina, że od 1 lipca 2021 r. został wprowadzony obowiązek złożenia deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), deklarację musi złożyć właściciel, współwłaściciel bądź zarządca nieruchomości.

Termin złożenia deklaracji dla nowo powstałych budynków to 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła, dla już istniejących to 12 miesięcy od wprowadzenia obowiązku złożenia takiej deklaracji.

Deklaracja do pobrania na stronie internetowej:

Więcej informacji w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca:

Karolina Duk – Ekodoradca
Justyna Żelazny – Ekodoradca