Rozpoczęcie prac inspektora nadzoru dot.: „Wymiana pieców węglowych starego typu na terenie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca”

Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca informuje o rozpoczęciu prac inspektora nadzoru  w związku z projektem: „Wymiana pieców węglowych starego typu na terenie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 (Działanie 4.4.1 Obniżenie niskiej emisji ZIT) w okresie od 4 października 2022 r. do 30 grudnia 2022 r. mających na celu dokonanie technicznych i jakościowych odbiorów prac wykonanych przez właścicieli indywidualnych gospodarstw domowych w zakresie wymiany starego systemu ogrzewania na nowe źródło ciepła.

Wykonawcą prac jest firma: Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych ENERGOINŻYNIERIA Sp. z o. o, os. Na Lotniku 10 B, 31-802 Kraków

Wykonawca dokona oceny technicznej i jakościowej odbiorów prac wykonanych przez właścicieli indywidualnych gospodarstw domowych w zakresie wymiany starego systemu ogrzewania na nowe źródło ciepła.

Dotyczy to osób, które brały udział w projekcie: „Wymiana pieców węglowych starego typu na terenie Gminy Kocmyrzów - Luborzyca” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 (Działanie 4.4.1 Obniżenie niskiej emisji ZIT).

Właścicieli oraz osoby władające nieruchomościami prosi się o udostępnienie nieruchomości na czas przeprowadzenia kontroli.

2022-11-08