"Spotkajmy się przy wigilijnym stole" (1)

9 grudnia 2022 r. Stowarzyszenie „Gmina Aktywna +”, przy współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie - Luborzycy zorganizowało kolejny już raz spotkanie wigilijne pod nazwą „Spotkajmy się przy wigilijnym stole”.
Przy wspólnym świątecznym stole spotkali się samotni, starsi, niepełnosprawni mieszkańcy naszej gminy.
Licznym Gościom, przybyłym na to wyjątkowe spotkanie serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne złożyli Wójt Gminy Marek Jamborski oraz Małgorzata Doniec - Przewodnicząca Rady Gminy. Ciepłe słowa skierowała do zebranych obecna na spotkaniu Zastępca Dyrektora Biura Wojewody Małopolskiego Ewa Gil.
Przygotowano ponad 60 paczek na tą uroczystość. Do każdej paczki dołączone zostały karki świąteczne z życzeniami wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach.
2023-01-26