"Spotkajmy się przy wigilijnym stole"

W dniu 10 grudnia 2021 roku Stowarzyszenie Gmina Aktywna + przy współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie- Luborzycy zorganizowało po raz kolejny spotkanie wigilijne pad nazwą „Spotkajmy się przy wigilijnym stole”.

Było to już piąte takie spotkanie organizowane w naszej Gminie. Przy wspólnym świątecznym stole spotkali się samotni, starsi i niepełnosprawni mieszkańcy naszej gminy.
Przybyłym na uroczystość licznym gościom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne złożył Wójt Gminy - pan Marek Jamborski oraz pani Małgorzata Doniec - Przewodnicząca Rady Gminy.

Ciepłe słowa do zebranych skierował obecny na spotkaniu pan Jacek Kowalczyk- dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Więcej informacji o całym wydarzeniu na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy: https://kocmyrzow-luborzyca.gopsinfo.pl/index.php?menu&submenu&art=32822

2021-12-13