Program „Czyste Powietrze” – spotkania informacyjne

W dniach 11.07.2023 (OSP Goszyce) -12.07.2023 (OSP Głęboka) miały miejsce spotkania informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”, w których uczestniczyli mieszkańcy naszej Gminy.

Uczestnicy mieli możliwość pozyskania informacji o programie „Czyste Powietrze”, jak skorzystać z dofinansowania na wymianę źródła ogrzewania, termomodernizację budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Zostały również poruszone tematy zalet i wad każdego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych.

Na koniec spotkania każdy miał możliwość skonsultować swoje wątpliwości oraz dopytać o sprawy techniczne związane z ogrzewaniem.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie.

Zapraszamy również każdego mieszkańca do punktu konsultacyjno-informacyjnego programu „Czyste Powietrze”, który znajduje się w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca , Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, I piętro, w godzinach pracy Urzędu:

Justyna Żelazny – Ekodoradca

Julita Szafrańska- Ekodoradca