Spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące grantów

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji: (działających na terenie gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś lub Zielonki) stowarzyszeń, fundacji, parafii i innych organizacji prospołecznych na spotkanie informacyjno-promocyjne dot. projektów grantowych, które odbędzie się dnia 13 lutego (środa) 2019r. od godz. 10.00 – 12.00 w sali obrad Urzędu Gminy Michałowice (Pl. Józefa Piłsudskiego 1, 32-091 Michałowice).

Beneficjentami projektów grantowych mogą być: osoby fizyczne, organizacje społeczne, jednostki sektora finansów publicznych, osoby prawne, podmioty ekonomii społecznej, kościoły i związki wyznaniowe. Osoby te i organizacje nie mogą wykonywać działalności gospodarczej ani planować rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej. Planowane do realizacji projekty grantowe nie mogą przynosić dochodów.

Tematyka najbliższego naboru na projekty grantowe to: podnoszenie kompetencji społeczności lokalnych; kształtowanie postaw i podnoszenie wiedzy lokalnych społeczności w zakresie ochrony środowiska lub przeciwdziałania zmianom klimatu (projekty ekologiczne).

Zapraszamy także przedstawicieli Grantobiorców, którzy podpisali już umowę na realizację grantów i będą je realizować w 2019 roku.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu mailowo: info@koronakrakowa.pl lub pod numerem telefonu 12 346 43 12 lub 664 067 821.

Biuro LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

2020-01-07