Spotkanie zespołów ratowniczych

W dniu 12.04.2023 roku Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca Marek Jamborski wraz z Grupą Poszukiwawczo - Ratowniczą OSP Goszcza uczestniczył w spotkaniu zespołów ratowniczych, które odbyło się w Gminie Wieprz, a gospodarzem spotkania była Ochotnicza Straż Pożarna Wieprz.

W spotkaniu uczestniczył również Wicemarszałek Łukasz Smółka, przedstawiciele samorządów małopolski, oraz większość zespołów ratowniczych z terenu Województwa Małopolskiego.

Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania możliwości psów ratowniczych oraz relacji między przewodnikiem, a psem ratownikiem.

Był to także czas wymiany doświadczeń i spostrzeżeń związanych z funkcjonowaniem zespołów ratowniczych w Województwie Małopolskim.

Fot. Gmina Wieprz

Fot. Województwo Małopolskie