Stanowisko Gmin w sprawie petycji Alarmów Smogowych

W dniu 3 kwietnia 2019 r. na dziennik podawczy Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca wpłynęła petycja mieszkańców skierowana do władz gmin Metropolii Krakowskiej przez Stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy, dotycząca podjęcia zdecydowanych działań mających na celu poprawę jakości powietrza we wszystkich podkrakowskich gminach.

We wtorek 14 maja 2019 r. Członkowie Stowarzyszenia Metropolia Krakowska, którego Członkiem Zarządu jest Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca pan Marek Jamborski, wystosowali wspólną odpowiedź na złożoną przez Krakowski Alarm Smogowy, Skawiński Alarm Smogowy oraz Zabierzowski Alarm Smogowy, Petycję ws. nadania bezwzględnego priorytetu dla działań na rzecz poprawy jakości powietrza.

PETYCJA do władz Gmin Metropolii Krakowskiej

ODPOWIEDŹ NA PETYCJĘ