Uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Oklaski za odblaski"

W dniu dzisiejszym miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu "Oklaski za odblaski".
Konkurs miał na celu promowanie widoczności pieszych na drogach w sezonie jesienno - zimowym.
Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Maciejowicach, a wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach oraz uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach.

Nagrody wręczali podkomisarz Janusz Nowobilski z Komendy Wojewódzkiej Policji, komisarz Justyna Banyś z Komendy Powiatowej Policji, Marek Kyzioł Komendant Komisariatu Policji w Słomnikach, Marcin Koczyba - członek wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Redaktor Radia Kraków, Wiesław Wójcik - zastępca Wójta Gminy Kocmyrzów- Luborzyca oraz Radni Komisji Planowania i Inicjatyw Społecznych.

Nagrody ufundowali Firma Motorol oraz Gminne Centrum Zarządzania Edukacją w Kocmyrzowie - Luborzycy.
Organizatorem konkursu była Komisja Planowania i Inicjatyw Społecznych Rady Gminy Kocmyrzów - Luborzyca.
Wszystkim nagrodzonym, tak uczniom jak i opiekunom serdecznie gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.
Warto tutaj dodać, że laureaci zostali zaproszeni na audycję poświęconą bezpieczeństwu drogowej o Radia Kraków.

Zachęcamy do zapoznania się z filmami laureatów.

Pierwsze miejsce: uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej w Maciejowicach

Wyróżnienie: uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach

Wyróżnienie: uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Pietrzejowicach

2023-01-26